"Povolat tchyni na vyřešení manželských problémů, je jako přeočkovat neštovice leprou," tvrdí Ondřej Sokol v komedii Dámský krejčí. Konverzační veselohra G. Feydeaua o vztahových propletencích a lži, která s sebou nese kupu lží dalších, nabídla hvězdné obsazení. Činoherní klub Praha, který hru do Městského divadla v Jablonci přivezl, představil Ondřeje Sokola, Radka Holuba, Mahulenu Bočanovou, Jaromíra Dulavu, Markétu Stehlíkovou, Danu Černou a další. Nutno říct, že všichni protagonisté předvedli skvělý výkon, nezmínit však nelze komediální talent Ondřeje Sokola, který doslova exceloval, aniž by však strhával pozornost pouze na sebe. Totéž se dá říct o Radku Holubovi. Mezi ženami pak zářila Mahulena Bočanová v roli již zmíněné tchyně.

Hra nabídla ve svižném tempu typickou feydeauadovskou komedii plnou záměn, lží a absurdit, které do sebe nakonec krásně zapadnou. Velmi chytře vymyšlená scéna Toma Cillera přesně odpovídá modernímu pojetí situační frašky a režie Martina Čiháka dokázala z Feydeaua vytěžit maximum.

Každopádně se hrou jablonečtí diváci doslova prosmáli a úsměvy si vysloužila i netradiční děkovačka, připomínající spartakiádní sestavu.

"Já miluju Radka Holuba, přišla jsem dnes hlavně kvůli němu. Ode dneška si ale k oblíbencům přidávám i Ondřeje Sokola. To, co tady dnes předvedl, bylo skvělé. Pohyby,  jako by byl z gumy a k tomu perfektní a přirozeně naivní projev. Hrozně jsem se nasmála,"  uvedla Michaela z Rychnova, která přišla do jabloneckého divadla se svojí vnučkou.

Pokud jste se přišli do divadla pobavit, zasmát a odechnout, byla volba „Dámského krejčího“ tou volbou nejlepší, však ji také diváci ocenili bouřlivým a dlouhotrvajícím potleskem.