O tom, že je Eva Holubová jednou z našich předních komediálních hereček, která si dělá legraci sama ze sebe, netřeba polemizovat. Mnozí si ji spojují pouze s Bobem Kleplem, ale nám se nyní v Městském divadle v Jablonci představila sama. V rámci vlastní one women show ji na jevišti dělalo společnost pouze pár rekvizit, převleků a audionahrávek.

Scénář o životě jedné seriálové herečky v průběhu nejdivočejšího týdne v jejím životě, napsal Patrik Hartl, který hru rovněž režíruje. Skvělá hudba je dílem Martina Ivanoviče a množství převleků sestavila Simona Rybáková. A Eva Holubová tomu dala neuvěřitelnou energii, nadšení a zápal. A byla tak opravdová, že se během necelé dvouhodinovky našla v příběhu snad každá divačka z publika.

"Špatná reklama je...," zvolala   do hlediště. "Taky reklama," odpovědělo spontánně  publikum ve vyprodaném divadle. " Správně. Tady v Jablonci to vědí všichni. S Libercem si už tak jistá nejsem," zavtipkovala herečka ještě a pokračovala v přehršli situací, gagů a převleků, které nám v běžném životě moc k smíchu nebývají. V Evině podání to je ovšem jiné. Publikum se, ve vyprodaném divadle, chechtalo ostošest a když v závěru jediná protagonistka večera prohlásila: "Holky, když už se cítíte úplně na dně, nevzdávejte to. Jde to !!" , nadšení diváci během pikosekundy povstali, aby vyjádřili svoji spokojenost vestoje. A ovace?  Ty byly opravdu velice, velice hlasité. (ims)