Hereckým koncertem se dá nazvat hra pro jednu herečku Můj báječný rozvod, v níž doslova exceluje Eliška Balzerová. Ta se v laskavé komedii, věnované všem, kteří ne vlastní vinou,  zůstanou ve zralém věku sami, objevila hned v osmnácti rolích. Dokonale propracovaná gesta, která jakoby mimoděk a bez přehrávání dokázala evokovat situace, v nichž se obvykle využívá poměrně obsáhlých proklamací, neuvěřitelně empatický, milý, uvěřitelný a zároveň energický a oduševnělý  projev, si získal obdiv nejen přítomných dam.

"Moje žena je naprosto uchvácena. Já jsem sice muž, ale i tak si troufnu říct, že i mě představení oslovilo. Není to bezduché vyprávění, ale opravdu citlivý příběh žen v nelehkém období. Navíc projev Elišky Balzerové je neopakovatelný a zároveň velice přirozený, z jejích gest lze vyčíst skutečné emoce. A už toho nechám, ať o mně neřeknete, že toho namluvím víc, než Balzerová," usmíval se Petr z Liberce, který přišel do divadla s manželkou.

Můj báječný rozvod měl premiéru v autorčině rodném Irsku v roce 2001 a o dva roky později se již dostal na pražská divadelní prkna. Do současnosti  slaví úspěch v mnoha zemích světa. Autorka komedie Geraldine Aron se osobně přijela na české zpracování svého díla podívat a byla výkonem Balzerové nadšena. Dokonce se dala slyšet, že pražské zpracování považuje za jedno z nejlepších, které viděla. Eliška Balzerová dokázala krásný příběh posunout ještě o několik příček výš. Je až k neuvěření, kam se někdejší doktorka Čeňková z Nemocnice na kraji města dokázala vypracovat. Dnes se směle řadí do kategorie umělkyň, nesoucích označení Paní herečka. (ims)