Pověstný anglický humor, zákulisí nejvyšších pater politiky a pár kostlivců ve skříni. Tak by se dala shrnout komedie ´Co takhle ke zpovědi (Pardon me, Prime Minister)´, kterou si nadělil hlavní hrdina příběhu,  Petr Nárožný (v roli premiéra Georga Venablese), ke svým osmdesátinám a kterou do Městského divadla v Jablonci přivezla Agentura Harlekýn Praha, pod režijním vedením  a v úpravě Vladimíra Strniska. 

Nutno říci, že známý herec jako by se pro roli premiéra narodil. Anglický humor je mu vlastní a příběhem proplouval s lehkostí, grácií a neuvěřitelnou energií.

"Děti mají slabikáře, politici novináře," proklamoval  a po střechu zaplněnému divadlu nabídli s manželkou (Ilona Svobodová), M. Zahálkou a ostatními kolegy textově vypilovaný příběh vládnoucího muže, rozhodnutého naplnit volební slib a zatočit se zábavním průmyslem a hazardem, jenže... Krom opozice, která čeká na jeho selhání, změní okolnosti i jedna, dávno zapomenutá, příhoda, která ovšem nezůstala bez následků. Čí kostlivec ze skříně vlastně vypadl a proč se ženy v premiérově kanceláři svlékají, se publikum dozvídalo v humorném duchu, který ovšem nesklouzává k lacinosti. Přestože byl vývoj příběhu v podstatě dopředu očekáván, hra neměla hluchá místa a publikum se dvouhodinovkou jejího trvání doslova prochechtalo. Při závěrečných děkovačkách si nebylo možné nevšimnout šťastného úsměvu Petra Nárožného, který i za bouřlivých ovací a hurónského potlesku projevil chování gentlemana a při opakovaných vstupech na scénu vždy podržel dveře v jevištní scéně kolegyni. "Věděl jsem, že se budeme dobře bavit. Mám anglický humor rád a dnešní dialogy byly opravdu brilantní. Jen mi to trochu připomínalo i současnou politickou scénu v naší republice a to už tak úsměvné není," uvedl Vašek z Jablonce, jehož smích patřil v divadle tentokrát k těm nejhlasitějším. (ims)