Dětská hudební show, která je plná veselých písniček, nenásilných poučení pro malé příznivce radostného pohybu, přilákala do Městského divadla Jablonec nad Nisou tolik zájemců, že jim po dlouhé době bylo malé přízemí kulturního stánku a caparti tak, spolu se svými rodiči, sledovali odpolední zábavný program i z balkonu a lóží.

Aby taky ne, velmi chytlavé písničky, nazpívané Vildou Čokem a Nelou Boudovou, si děti ´střihly´ společně s průvodkyněmi show Kristýnkou a Míšou a rovněž se zpěváky z DPS Vrabčáci, kteří se na pódiu rozhodně neztratili.

Hudebně naučná show dokázala děti nejen rozezpívat, ale i roztančit a ukázat bezprostřednost, jakou disponují právě jenom ony. Kluci i holky z jeviště i hlediště zpívali, jezdili na koloběžce a učili se nosit helmu a chrániče, pečlivě sledovali, jak se správně čistí zoubky a  hlavně se po celou dobu náramně dobře bavili.

" V programu byla akce tak lišácky popsaná, že jsme s manželem nabyli dojmu, že tu uvidíme Viléma Čoka a Nelu Boudovou, z jejich nepřítomnosti jsme byli zpočátku trochu rozčarovaní. To ovšem trvalo tak dvě minuty. Obě naše děti ´se chytly´ hned a tak jsme si nedělní odpoledne užili se vší parádou všichni čtyři," uvedla ve foyer Marta z Jablonce, která tam se svojí rodinou zvesela diskutovala o tom, jestli ráno budou mít doma rozcvičku s písní ´Sun krok, sun krok doprava´, která v programu zazněla. A takový závěr je vlastně tím nejlepším ohodnocením. ( ims)