Vážené divačky a vážení diváci Městského divadla Jablonec nad Nisou,

děkujeme vám, že se v nesnadných a proměnlivých časech zajímáte o jablonecké divadlo.

V časech, kdy karanténní opatření uzavřela naše hlediště, jsme se (od 17. března) snažili nabídnout vám naše hudební pořady v projektu „Divadlo pro 100“. Vážíme si velkého ohlasu, který tento náš počin mezi vámi vyvolal.

Dnes, když odpovědné orgány státu začínají uvolňovat některá omezující opatření, kladete nám právem otázky týkající se jednak neodehraných představení, na které jste měli zakoupené vstupenky či abonentky, jednak toho, co připravujeme, až nám situace dovolí opět se bezpečně setkávat nejen ve virtuálním, ale skutečném hledišti.

Na nejčastěji kladené otázky se zde pokusíme odpovědět. Určitě si vzájemně rozumíme v tom, že odpovídáme s mírou znalosti neustále se proměňující epidemiologické skutečnosti a s optimistickým předpokladem jejího dalšího vývoje.

Zároveň upozorňujeme na možnost stát se novými předplatiteli Městského divadla Jablonec nad Nisou pro příští sezonu. Zakoupením předplatného můžete nyní v této nesnadné době divadlo podpořit. Vy získáte jistotu stálých míst v hledišti na našich připravovaných inscenacích, my získáme prostředky na jejich výrobu. Ale především – diváci a divadlo získají i díky předplatnému jistotu, že se vzájemně potřebujeme a že nám na sobě navzájem záleží.

Abonmá je již v prodeji a více informací o předplatném naleznete na našem webu zde


Mgr. Pavel Žur