O tom, že koronavirová krize zanechala stopy i v oblasti kultury není třeba pochybovat. Městské divadlo Jablonec teď připravilo návod pro abonenty, kteří měli zakoupené abonentky na jaro 2020 a tudíž neměli možnost zhlédnout všechna plánovaná představení, ale i pro ty, kteří se do divadla těší v sezóně následující.

Tedy:

Pořady, které se měly konat na jaře 2020 se přesouvají do podzimní sezóny, nebo jsou nahrazeny jinými tituly. Abonentní skupiny DA, DB, ND a DS mají pětici titulů, skupina H má koncertů 6.

Pokud se tedy na jaře u abonentní skupiny DA, DB a ND odehrálo jen jedno představení, zbývající čtyři se odehrají na podzim a majitelé abonentek si doplatí jeden titul. V abonentní skupině DS byly odehrány 3 tituly, zbývající 2 představení se odehrají na podzim a majitelé abonentek si dokoupí tři představení.

Ve skupině RD si abonenti doplatí představení 2.

V abonentní skupině H (v nové sezoně je 6 koncertů) se na jaře uskutečnil pouze 1 koncert, 4 se odehrají na podzim a 2 si abonenti doplatí.

Abonenti, kteří nebudou mít zájem o pokračování předplatného si svou abonentku pouze vymění v pokladně za novou podzim/zima 2020/21.

Výměna a prodej abonentek budou zahájeny 8. června a budou se řídit novými pravidly tak, aby pro vás byly co nejpohodlnější, nejbezpečnější a nejrychlejší. Zároveň tak zamezíme velkému shromažďování lidí na pokladně a právě z bezpečnostních důvodů vás prosíme o dodržování nových pravidel. Postupujte proto dle následujících bodů:

  1. Vyplňte formulář, který naleznete na webových stránkách divadla
  2. Odešlete (tlačítko přímo na formuláři)
  3. Následně vám bude e-mailem zaslána faktura s údaji k zaplacení.
  4. Po ověření úhrady budete opět e-mailem vyzváni k převzetí abonentky na pokladně. PŘINESTE STAROU ABONENTKU.
  5. Pokud nemáte možnost úhrady faktury převodem, nevyplňujte formulář na webu, ale dostavte se na pokladnu divadla osobně a vyplníte na místě. Platit můžete kartou nebo v hotovosti.

FORMULÁŘ

NABÍDKA POŘADŮ A CENY

Předprodej abonmá na sezónu podzim - zima 2020/21, do níž jsou zahrnuta i neodehraná představení, bude tedy již probíhat dle těchto nových pravidel a předplatitelé a zájemci najdou vše potřebné i na webových stránkách Městského divadla Jablonec nad Nisou. Věříme, že naši příznivci změny pochopí. Jedná se o maximálně možnou ochranu jejich zdraví, téměř bezkontaktní způsob převzetí abonentek.

„Zároveň chceme všem svým věrným předplatitelům poděkovat a věříme, že nám zachovají přízeň i nadále. Děláme vše, co je v našich silách", vysvětlil ředitel kulturního stánku, který jako první v republice otevřel své brány po nucené odstávce, Mgr. Pavel Žur. (ims)

SHRNUJÍCÍ TABULKA K PRODEJI ABONOMÁ SEZÓNY PODZIM 2020-2021

ABO SK.

PŘEDSTAVENÍ ZE SEZÓNY JARO 2020

NOVÁ PŘEDSTAVENÍ

CELKEM PŘEDSTAVENÍ

DA

4

1

5

DB

4

1

5

ND

4

1

5

DS

2

3

5

RD

3

2

5

H

4

2

6