Mezi nebem a zemí zůstali jaksi „viset“ manželé Susie (Sandra Pogodová) a Jack (Daniel Rous) Cameronovi. Zemřeli totiž tragicky a před vstupem za nebeskou bránu se ovšem cosi zašmodrchalo. Proto teď žijí jako duchové ve vlastním domě. Ten by rád pronajal nemožný realitní agent Mark Webster (David Hák). Když se přijde na dům podívat mladá dvojice Flic (Elizaveta Maximová) a Simon (Lukáš Rous) Willisovi, kteří prchají před nemožnou matkou a tchýní Marciou Bradshawovou  (Martina Randová), začnou se dít věci.

Nebudeme dopodrobna popisovat děj brilantní anglické komedie o lásce a uvědomění si pomíjivosti okamžiku, jisté je ovšem to, že tvůrci divadelní podoby hry Pam Valentine odvedli výbornou práci, kterou povýšili skvělým obsazením a sami protagonisté pak špičkovými výkony. Sandra Pogodová byla v roli Susie zkrátka neodolatelná a jen těžko si lze vybavit roli, která by této osobité herečce sedla lépe. Navíc jim to s Danielem Rousem na jevišti „šlapalo“ ostošest. Stejně tak nesmíme zapomenout na přirozený projev Lukáše Rouse a neobyčejně milé vystoupení Ludmily Molínové v roli strážného anděla. Své neoddiskutovatelné komediální vlohy předvedla rovněž Martina Randová, která místy až poetické atmosféře dodala punc bláznivé výstřednosti. Premiéra hry Mezi nebem a zemí se udála v Divadle na Fidlovačce teprve v září letošního roku, ale nutno říct, že mají být režisér Petr Hruška, dramaturg Petr Vydra, kostýmní výtvarnice Libuše Líbalová a Miroslav Král a další, na co pyšní. Miroslav Král je rovněž autorem scény, která neměla chybu, stejně jako hudba, jíž měl na starosti Vladimír Strnad.

" Původně jsme očekávaly  zábavnou oddychovku, ale odcházíme se slzou v oku," uvedly kamarádky Martina a Lucie z Jablonce a my jim musíme dát za pravdu. Ač se napěchované Městské divadlo v Jablonci představením „Mezi nebem a zemí“ prosmálo, závěr patřil dojetí, které jsme v této hře nečekali. Však také diváci nechtěli pustit protagonisty z jeviště a potlesk se z hlediště nesl ještě dlouho po závěrečné děkovačce.