Co mají společného dárci krve a Den svatého Valentýna? Je to především srdce. A srdce na pravém místě má i kolektiv zaměstnanců Městského divadla Jablonec, který neúnavně vymýšlí projekty, realizovatelné i v dnešní těžké a kultuře nepřející době. Po obrovském úspěchu prosincového projektu s názvem Láska, Víra, Naděje se tentokrát zavázal oslavit svatého Valentýna a ocenit dárce krve koncertem ´Láska kvete v každém věku´, který se, stejně jako jeho předchůdce objeví vedle on line přenosu rovněž ve vysílání TV Barrandov.

"Sledovanost Vánočního koncertu předčila naše očekávání, a to jak na síti, tak na druhý svátek Vánoční přímo ve vysílání TV Barrandov. Řekli jsme si, že tohle je cesta, jak dostat kulturu alespoň zprostředkovaně k našim příznivcům," uvedl ředitel jabloneckého kulturního stánku, Mgr. Pavel Žur, který se rozhodl, že kulturu v našem regionu zkrátka padnout nenechá. A na co se tedy můžeme 3. února od 20 hodin těšít? Seznam interpretů je opět zajímavý a bohatý, a to jak osobnostně, tak žánrově. V oblasti klasické hudby si snad nelze představit lepšího interpreta, než je famózní klavírista Ivo Kahánek, pod jehož klavírním přednesem ´roztaje´ i ten, který dosud v tomto žánru zalíbení nenašel. Do muzikálu nás vezme Tereza Mátlová, která přiveze i operní árie, objeví se Bohuš Matuš, mnoho dam (pány samozřejmě nevyjímaje)  jistě potěší umění Davida Deyla a Michala Kindla, zajímavá a se zvědavostí očekávaná je účast Šárky Vaňkové (finalistka SuperStar z roku 2004), která se po delší pauze opět vrací na scénu se svým hitem ´Blízko´. Ten natočila se svým partnerem Richardem Nálepou. Operetní melodie zazní z hrdla Dušana Růžičky, sólisty divadla F. X. Šaldy v Liberci.

"Naším cílem je vytvořit multižánrový večer, v němž si každý přijde na své. Stopáž programu je předem určena na  pětasedmdesát minut a jeho přenos zajišťuje společnost Recese Roberta Pánka," doplnil ještě ředitel Žur, který si, podle vlastních slov, drží palce, aby vyšlo i jedno plánované překvapení, jenž bude bonbónkem akce.

Partnerem večera je Česká mincovna a.s. , účast přislíbili i zástupci transfúzní stanice a ČČK.

Koncert ´Láska kvete v každém věku´ můžete sledovat 3. 2. 2021 on line na stánkách Městského divadla, případně 13. 2. na TV Barrandov. (ims)

Pořadem provází Pavel Žur a Lenka Klimentová

On-line koncert  můžete podpořit dobrovolnou koupí vstupenky pouze v síti portálu e- vstupenka.   ZDE

CM_logo.jpg (148 KB)       DANFIL-cerne-male.jpg (48 KB)            cihelna_logo.png (36 KB)              Mala-Jizera.jpg (298 KB)      ARaymond.JPG (56 KB)

Jablonecka-nastrojarna.jpg (5 KB)           Ligum.jpg (656 KB)