Záznam koncertu, který byl věnován dárcům krve a také zamilovaným můžete sledovat 13. 2. od 20:15 hodin na TV Barrandov. 

Seznam interpretů je opět zajímavý a bohatý, a to jak osobnostně, tak žánrově. V oblasti klasické hudby si snad nelze představit lepšího interpreta, než je famózní klavírista Ivo Kahánek, pod jehož klavírním přednesem ´roztaje´ i ten, který dosud v tomto žánru zalíbení nenašel. Do muzikálu nás vezme Tereza Mátlová, která přiveze i operní árie, objeví se Bohuš Matuš, mnoho dam (pány samozřejmě nevyjímaje)  jistě potěší umění Davida Deyla a Michala Kindla, zajímavá a se zvědavostí očekávaná je účast Šárky Vaňkové (finalistka SuperStar z roku 2004), která se po delší pauze opět vrací na scénu se svým hitem ´Blízko´. Ten natočila se svým partnerem Richardem Nálepou. Operetní melodie zazní z hrdla Dušana Růžičky, sólisty divadla F. X. Šaldy v Liberci.

"Naším cílem bylo vytvořit multižánrový večer, v němž si každý přijde na své. Stopáž programu je předem určena na  pětasedmdesát minut a jeho přenos zajistila společnost Recese Roberta Pánka," doplnil ještě ředitel Žur.

Partnerem večera je Česká mincovna a.s. , přítomni byli i zástupci transfúzní stanice a ČČK.