Big ´O´Band Marka Ottla divadlo roztančil

Jejich kořeny sahají až k dechovému orchestru Železničář, v němž se setkávala většina muzikantů Liberecka. Jeho součástí byla známá dechovka Liberečanka, která dala vzniknout Big Bandu Luboše Ottla. Luboš Ottl pak v roce 2010 předal kapelu svému synovi Markovi a vzniklo seskupení, o němž je řeč.  Big O´Band Marka Ottla, který svým Vánočním koncertem vyprodal Městské divadlo v Jablonci nad Nisou. Hudebníci rozezněli své nástroje v originálních aranžích kapelníka Marka Ottla a akce nabídla  skvěle sehrané těleso, překypující energií a radostí z hudby. Krom opravdových hudebních bonbónků nabídli muzikanti i veselý způsob vlastní prezentace,  když každá sekce orchestru zapískala nějakou Vánoční koledu na dětské dřevěné flétničky a diváci se otřásali smíchy. Přesto  hbitě hlásili, která že koleda právě zazněla a když se do jejího zpěvu daly členky libereckého DPS Severáček, které byly na pódiu v roli hosta, neváhalo publikum ani chvíli a hlasitě si všechny ty známé melodie zazpívalo s nimi.

Severáček však nebyl jediným hostem večera. Známé světové hity přišel zazpívat i Dan Bárta, který se mezi mladičkými slečnami v černých koktejlkách cítil jako ryba ve vodě. Dan zpíval ´ostošest´a holky se stejným zápalem tancovaly. Není divu, že jejich nadšení zvedlo ze sedadel i publikum, které nejenže ve stoje aplaudovalo, ale rovněž se rytmicky rozvlnilo.

Večer s Big O´Bandem Marka Ottla nabídl atmosféru večírku s kvalitní hudbou, na němž se nikdo nebojí odvázat. A to platí jak pro účinkující, tak pro diváky, kteří se  tentokrát odvázat skutečně nebáli a poslední tři písně s muzikanty doslova protančili. ( ims)