Hereckým koncertem se dá nazvat hra pro jednu herečku Můj báječný rozvod, v níž doslova excelovala Eliška Balzerová. Ta se v laskavé komedii, věnované všem, kteří ne vlastní vinou zůstanou ve zralém věku sami, objevila hned v osmnácti rolích. Dokonale propracovaná gesta, která jakoby mimoděk a bez přehrávání dokázala evokovat situace, v nichž se obvykle využívá poměrně obsáhlých proklamací, neuvěřitelně empatický, milý, uvěřitelný a zároveň energický a oduševnělý projev, si získal obdiv nejen přítomných dam. " Hodně jsem o téhle hře slyšela, zbožňuje ji moje kamarádka, která ji viděla již třikrát. Přestože žije v Brně, je tu dnes se mnou," usmívala se Hanka ze Smržovky a dodala: "Na internetu jsem si pročítala recenze a mimo řady pochvalných tam bylo napsáno, že téma ocení leda rozvedené padesátnice. Já jsem šťastně vdaná a ještě mi není čtyřicet. A jsem nadšená, Eliška Balzerová mě úplně uchvátila."

Můj báječný rozvod měl premiéru v autorčině rodném Irsku v roce 2001 a o dva roky později se již dostal na pražská divadelní prkna. Do současnosti  slaví úspěch v mnoha zemích světa. Autorka komedie Geraldine Aron se osobně přijela na české zpracování svého díla podívat a byla výkonem Balzerové nadšena. Dokonce se dala slyšet, že pražské zpracování považuje za jedno z nejlepších, které viděla. Eliška Balzerová dokázala krásný příběh posunout ještě o několik příček výš. Je až k neuvěření, kam se někdejší doktorka Čeňková z Nemocnice na kraji města dokázala vypracovat. Dnes se směle řadí do kategorie umělkyň, nesoucích označení Paní herečka.

Představení bylo posledním dílkem ve skládačce s názvem Město plné tónů, tedy  jabloneckého kulturního festivalu. Dílek to byl poslední, zato však velice povedený. Eliška Balzerová si vychutnala zasloužený standing ovation a obdobný potlesk si zaslouží i letošní ročník zmiňovaného festivalu, jenž Jablonečanům i turistům zpříjemnil léto.