O tom, že můžou, kdykoliv budou mít chuť a příležitost zároveň, si vyprávěly Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková.

"Tento prostor je plný úžasných vagin a nádherných penisů, " rozplývala se Kateřina Kaira Hrachovcová zatímco její kolegyně Vanda Hybnerová přistoupila k nejblíže sedícímu muži, kterým byl pan Roman. "Chcete vykouřit?" optala se dychtivě, "Zatím ne, děkuji," pohotově zareagoval muž. Přesto jej, společně s jeho partnerkou, Vanda vykouřila. Za pomocí vonných tyčinek a magického rituálu.

A v podobném duchu se odehrávalo celé představení VIP Art company, které bylo přehlídkou prostořekých, dvoj i jednosmyslných vtipů, sebeironie a zkrátka a dobře bujarého veselí.

Vít Karas režíroval divadelní hudební feérii v dramaturgii Kateřiny Krobové v duchu myšlenky: ´Co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí´a musím řici, že pokud je tomu obecně skutečně tak, pak se nemáme jako ženy zač stydět ;-) Sázkou na jistotu se ukázalo obsazení. Herečky jako by se pro svoji roli narodily a na výsledku to bylo znát. Večer neměl hluchá místa a procvičil bránice návštěvníků, jenž naplnili divadlo až po střechu, opravdu dokonale.

A tak jsme, v patřičné náladě, objevili mnohokrát objevenou pravdu. A to, že důležité je milovat a být milován. A že láska má mnoho podob? To je přeci jasné, ale když se máte rády samy/ sami a navíc se budete umět sobě zasmát, pak bude váš život mnohem veselejší. Ano, tu a tam  bylo z kuloárů slyšet, že takhle ´velké umění´ nevypadá, ale o to tady přece nešlo. Pokud byla cílem ´nefalšovaná řachanda´, tak bych dala hlavu na špalek za to, že  byl splněn. A natřískané divadlo, které v závěru vyjádřilo svoji spokojenost vestoje, hovoří za vše. (ims)